Uitslagen clubmatch 2016

Best in Show en Best zelfgefokte hond 2016 clubmatch KC Reo

BIS reo
Bouvier

‘Kingsley from the Dogsfarm’
Eigenaar: H.E. Zwoferink

Mede eigenaar: M.R. van Rooyen & N.E. van Rooyen

Best in Show
1: Bouvier – Kingsley from the Dogsfarm van H.E. Zwoferink & M.R. van Rooyen tevens best zelf gefokte Hond
IMG_2132

 

 

 

 

 

2: Poedel middenslag – Norcopia Fedora van A.K.C. Platerink – Kroes
IMG_1949

 

 

 

 

 

3: Berner Sennenhond – I’Chablis D’or de la Ferme D’Uzes van K. Zurhaar
IMG_2027

 

 

 

 

 

 

 

4: Golden Retriever – Dutch Consolidation Nothing Else van K. Wibbelink
IMG_2000

 

 

 

 

 

5: Irish Softcoated Wheaten Terrier – Swheat Sis de Morrigan van G.J. Egberink
IMG_1972

 

 

 

 

 

6: Whippet – Hunter of Gentle Mind van H.M.R. Wessels
IMG_2104

 

 

 

 

 

7: Shiba – Kuronja van Z.N. Burgwal
IMG_2008

 

 

 

 

 

 

 

8: Dashond Ruwhaar – Chocolete van den Wezenhooghte van W.J. Blanken
IMG_1956

 

 

 

 

 

9: Cesky Fousek – Ilse Cedra v.d. Perwaborg van C.A. Wesseling – Haarbrink
IMG_1982

 

 

 

 

 

Kind Hond show
Joshua Bruggink met Shetland Sheepdog
IMG_1818

 

 

 

 

 

 

 

Junior Handling t/m 14 jaar
Sophie Deen met Chinese Naakthond
IMG_1839

 

 

 

 

 

 

 

Junior Handling vanaf 15 jaar
Debbie Noteboom met Golden Retriever
IMG_1863

 

 

 

 

 

Koppelklasse
1: Shetland Sheepdog van A. Schoeber

IMG_1882

 

 

 

 

 

 

 

2: Drentsche Patrijshonden van H. Bakker – Muller
3: Chinese Naakthonden (Powderpuff) van P.E.E. van Oosten
4: Chinese Naakthonden van P.E.E. van Oosten
5: Golden Retrievers van B.J.M. Noteboom – Broer
6: Labrador Retrievers van J. Nijhof

Beste jongste pup – Reuen
1: Hollandse Herder Korthaar van D.M. Fama

IMG_1889

 

 

 

 

 

 

 

2: Cesky Fousek van M. Vulker
3:Shetland Sheepdog van J. Jansen

Beste jongste pup – Teven
1: Rottweiler – Just Taboo vom Erpenstein van S. Erenstein

IMG_1898

 

 

 

 

 

 

 

2: Riesenschnauzer peper en zout – Overwhelming Oprah van de Telgthoeve van T. Kroeske
3:Labrador retriever – Reed’s Fowling Black Salsa van E. Kooij
4: Golden retriever – Happy Dancing Evita Gold van P.E.E. en W. van Oosten
5: Cesky Fousek – Jonesy v.d. Perwaborg
6: Finse Lapppenhond – Uuden Myllyn Siru van J. Tuppi
7: Cavalier King Charles Spaniel – Little Backroad’s Charlotte

Beste pup – Reuen
1: Golden Retriever – Dutch Consolidation Sunscreen van L. Schotema

IMG_1920

 

 

 

 

 

 

 

2: Chinese Naakthond – Happy Dancing Cupido Dancer van P.E.E. van Oosten
3: Zwitserse Witte Herdershonden – Gangster uit het Noorden van M. Harmsen
4: Bordeauxdog – Bartolomeo Diamonds in Sky van M. Vogelzang
5: Grand Basset Griffon Vendeen – Coeur de France Loustic van C. Jansen
6: Mastiff – Zanzibar Slnko Zemplina van E. van Mildert

Beste pup – teven
1: Chinese Naakthond – Happy Dancing Chapeau Dancer van P.E.E. van Oosten

IMG_1939

 

 

 

 

 

 

 

2: Golden Retriever – Dewmist Glitteration van K. Wibbelink
3: Grote Poedel – Dana Agata Bohemia Best Black van A.K.C. Platerink – Kroes
4: Bordeauxdog – Niko van M. Vogelzang
5: Barbet – Zhiva Biscay’s Fair Moonstone van W.J. Brands
6: Shetland Sheepdog – Tamduro Sous Le Ciel de Paris van E. Volkert
7: Maltezer – Ocean Diva White Magnoliapearls van R. Bongaarts
8: Markiesje – Fairytale Fiona Bamse v.d. Talerna van J.G.H. Tingen – Beijer
9: Rhodesian Ridgeback – Nyanga Fall By Twiga Jelani Ngwenya van J. Bredewold
10: Finse Lappenhond – Shacal Lapin – Loitsu van L. Rutten

Rasgroep 9 Gezelschapsdhonden
1: Poedel middenslag – Norcopia Fedora van A.K.C. Platerink – Kroes
2: Chinese Naakthond – Multi. Ch. Happy Dancing Fantasy Fatima van P.E.E. van Oosten
3: Shih Tzu – Kai Masami v ’t Zonnezicht van G. Kroon
4: Cavalier King Charles Spaniel – Way Too Sunny of an Excellent Choice van W. de Jong – Achterberg
5: Grote Poedel – Multi Ch. Happy Dancing Hey Bob Jean van P.E.E. van Oosten
6: Maltezer – Madelief White Magnoliapearls van R. Bongaarts

Rasgroep 8 – Spaniels, waterhonden en retrievers
1: Golden Retriever – Dutch Consolidation Nothing Else van K. Wibbelink
2: Nederlands Kooikerhondje – Cirtap’s Prins Thobir v. Micra-A van J. Andringa
3: Amerikaanse Cocker Spaniel – multi ch. Expression My My time Flies van J.W.E. Beckers
4: Engelse Cocker Spaniel – Capachoca Famous Floris van M. Roosink
5: Labrador Retriever – Draumalands Irina van J. Nijhof
6: Field Spaniel – Sonnetend Betty Boop van A.M. Reuvekamp
7: Wetterhoun – Geartske van K. Meijer
8: Flatcoated Retriever – Swallowsflight Kite-Izzy van C. van der Weij

Rasgroep 7 – Voorstaande honden
1: Cesky Fousek – Ilse Cedra v.d. Perwaborg van C.A. Wesseling – Haarbrink
2: Drentsche Patrijshond – Mijn Augusta v.d. Flevomare van M.A. de Raad – Hemminga
3: Stabyhoun – Boaike v. ’t Moatheukske van D.G. Meijer
4: Grote Münsterlander – Kropa van het Kreij van K. Arends

Rasgroep 6 – geen honden in de eindkeuring.

Rasgroep 5 – Spitzen en Oertype
1: Shiba – Kuronja van Z.N. Burgwal
2: Finse Lappenhond – Cantavai Lumikello van D. Scholten
3: Dwergkeeshond – Pomdeluxe Copyright aka Covi van W. Romkes

Rasgroep 4 Dashonden
1: Dashond Ruwhaar – Chocolete van den Wezenhooghte van W.J. Blanken
2: Dwergdashond ruwhaar – Smoochy Poochy Candy Crush van J. Drenthen – Frijling

Rasgroep 3 – Terriers
1: Irish Softcoated Wheaten Terrier – Swheat Sis de Morrigan van G.J. Egberink
2: Ierse Terrier – Maestro of the Orchid’s Home NJK/NL kamp. Van W. Bruggink
3: Jack Russel Terrier – Pepita Paloma van Berkeloord van M. Naeff
4: Skye Terrier – Multi. Ch. Arline’s Gogogirl van J. Lankhaar
5: Cairn Terrier – Rough Wroughts Skoupoxlylo van K. van Grunsven
6: Staffordshire Bull Terrier – Staffmate Eye of the Tiger van I. Grootenhuis

Rasgroep 2 – Pinscher, Schnauzers, Molossers en Zwitserse Sennenhonden
1: Berner Sennenhond – I’Chablis D’or de la Ferme D’Uzes van K. Zurhaar
2: Newfoundlander – Heaven van Lösters van G.J. Kamphuis
3: Dwergschnauzer – Juliana – Heidi v. Lutheri van T.C.J. Lensink
4: Riesenschnauzer peper en zout – Magnifying Meinou van de Telgthoeve van T. Kroeske
5: Dobermann – Russkaja Mechta Uslada Utra van J.R. Bouland
6: Mastin del Pirineo – Turunta de Gaspalleiro van P.H.M. Stijns
7: Duitse Dog – Abbaio Keaton van H. Vos
8: Rottweiler – Dea Flora van het Ijzeroer van J.D. Klein Schaarsberg
9: Hovawart – Dalli Ut’n Duvelsmoor van M. Kamphuis

Rasgroep 1 – Herders en veedrijvers
1: Bouvier – Kingsley from the Dogsfarm van H.E. Zwoferink
2: Shetland Sheepdog – Aureola Amora de Casa Wolveson van A. Schoeber
3: Hollandse Herder korthaar – Dingo met Strepen van D. Tenhagen
4: Welsh Corgi Pembroke – Red Rose of Pennies From Heaven van J. Snijder
5: Zwitserse Witte Herdershond – Just Amazing Xoeny of Haely’s Future van D.J. van Hunen
6: Hollandse Herdershond ruwhaar – Vrouw Asahi Kuronama v. ‘t Cluyn’s Erf van S.O. Kluin- Lutjeharms
7: Bearded Collie – Beardiefriends Mamma Mia van K. Bunschoten
8: Schotse Herdershond Langhaar – Camaro Wishfull Dream van A. Kompagne
9: Hollandse Herdershond Langhaar – Mirrewil’s Lina Wijsneus Wiep van A. Karsten

Veteranenklasse
1: Chinese Naakthond – Multi. Ch. Happy Dancing Fantasy Fatima van P.E.E. van Oosten
2: Grote Poedel – multi ch. Happy dancing Hey Bob Jean
3: Skye Terrier – Multi. Ch. Arline’s Gogogirl van J. Lankhaar
4: Shetland Sheepdog – Secret Mystery Dressed to Pleasure van E.A. en P. van Nijen
5: Berner Sennenhond – Eastern Creek Makoto Tamada van E.M. Killestijn – van Schaik
6: Drentsche Patrijshond – Kamp. Nelke-Senna-Wammes van ’t Opgoande Slag

voor alle foto’s klik hier