Uitslagen Zomershow 2015

Best in Show
1:            Chinese Naakthond Powderpuff,
Happy Dancing Always Beauty
van P.E.E. van Oosten

Chinese Naakthond Powderpuff, Happy Dancing Always Beauty van P.E.E. van Oosten

Chinese Naakthond Powderpuff, Happy Dancing Always Beauty van P.E.E. van Oosten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:            Bearded Collie,
Evita von der Grabenmaus van A. Slijkhuis

Bearded Collie, Evita von der Grabenmaus van A. Slijkhuis

Bearded Collie, Evita von der Grabenmaus van A. Slijkhuis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3:            Golden Retriever, Irruma Cheerleader van I. Kurvink

Golden Retriever, Irruma Cheerleader van I. Kurvink

Golden Retriever, Irruma Cheerleader van I. Kurvink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4:            Rhodesian Ridgeback, Nyangoma African Harvey
van K. Groenhout

Rhodesian Ridgeback, Nyangoma African Harvey  van K. Groenhout

Rhodesian Ridgeback, Nyangoma African Harvey van K. Groenhout

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse 3-6 maanden
1:            Rhodesian Ridgeback, Nyangoma African Harvey
van K. Groenhout

Rhodesian Ridgeback, Nyangoma African Harvey  van K. Groenhout

Rhodesian Ridgeback, Nyangoma African Harvey van K. Groenhout

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:            Chihuahua, Jamie v.d. Holzweibiger Spitzbuben van S. Smit

P1060465

 

 

 

 

 

 

 

3:            Welsh Springer Spaniel, Buddy van B. Stam

P1060467

 

 

 

 

 

 

 

4:            Spaanse Waterhond, Liv, van Elicia Zwoferink

P1060468

 

 

 

 

 

 

 

5:            Shetland Sheepdog, Kyra, van L.C. Broekhuis

P1060469

 

 

 

 

 

 

 

Klasse 6 – 9 Maanden
1:            Chinese Naakthond Powderpuff, Happy Dancing Always Beauty van P.E.E. van Oosten

Chinese Naakthond Powderpuff, Happy Dancing Always Beauty van P.E.E. van Oosten

Chinese Naakthond Powderpuff, Happy Dancing Always Beauty van P.E.E. van Oosten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:            Golden Retriever, Miss Fortune of the Morning Valley, I. Kurvink

P1060476

 

 

 

 

 

 

 

3:            Engelse Cocker Spaniel, Capachoca Famous Floris, M. Roosink

P1060474

 

 

 

 

 

 

 

4:            Hollandse Herder ruwhaar, Candor – Sam v. Jorita’s Home van R. Mensink – Harbers

P1060472

 

 

 

 

 

 

 

Klasse 9 – 15 maanden
1:            Bearded Collie, Evita von der Grabenmaus van A. Slijkhuis

Bearded Collie, Evita von der Grabenmaus van A. Slijkhuis

Bearded Collie, Evita von der Grabenmaus van A. Slijkhuis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:            Airedale Terrier, Young Duke’s Show No Mercy van W.E. v.d. Vegt

P1060516

 

 

 

 

 

 

 

3:            Grote Poedel, Magic Mystery Silver Carlin van J. van der Hulst

P1060514

 

 

 

 

 

 

 

4:            Dashond Ruwhaar, Carmenta van den Wezenhoogthe van W. Blanken

P1060513

 

Klasse 15 – 24 maanden

 

 

 

 

 

1:            Golden Retriever, Irruma Cheerleader van I. Kurvink

Golden Retriever, Irruma Cheerleader van I. Kurvink

Golden Retriever, Irruma Cheerleader van I. Kurvink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:            Labrador, Jaguar Jingles v.d. Weeward van R.E. Benjamins

P1060547

 

 

 

 

 

 

 

3:            Franse Bulldog, Darco Casa de La Mancha van S. Feenstra

P1060545

 

 

 

 

 

 

 

4:            Chihuahua Langhaar, Smokey, I. Schmidt

P1060540

 

 

 

 

 

 

 

Klassen boven 24 maanden
1:            Dashond ruwhaar, Chocolete van den Wezenhoogthe van W. Blanken

Dashond ruwhaar, Chocolete van den Wezenhoogthe van W. Blanken

Dashond ruwhaar, Chocolete van den Wezenhoogthe van W. Blanken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:            West Highland White Terrier,  Tjingles van I. Schmidt

West Highland White Terrier,  Tjingles van I. Schmidt

West Highland White Terrier, Tjingles van I. Schmidt

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Voor meer sfeer foto’s klik hier